breadcrumbs_revolution_themeМи створили наш проект ВеГаНуТі два з половиною роки тому і це був проект-хобі. Ми не були ані шеф-поварами ані підприємцями, а просто любили готувати смачні веганські страви для сім'ї та друзів. Але коли ВеГаНуТі стали постійним учасником багатьох веганських і не дуже веганських заходів по всій Україні і там інші люди куштували наші страви, хвалили їх та повертались за добавкою, нам було страшенно приємно та дуже захотілося, щоб наше хобі стало справою всього життя.

І першим кроком на цьому шляху стало відкриття ВеГаНуТого кафе, як постійно діючого закладу.
У дуже непрості для малого бізнесу часи, в лютому 2020 року ми нарешті відкрили малесеньке кафе у самісінькому центрі Києва, всередині Бесарабського ринку. Пройшло півроку і ми вже маємо коло відданих клієнтів - шанувальників, яке постійно зростає.
Тепер, маючи за плечима цей досвід, ми не збираємося зупинятися на досягненому та маємо чітке бачення майбутнього розвитку.
В наших наближчих планах - відкриття кафе на Лівому березі, далі - інші райони Києва та великі міста України. Мріємо дати можливість смачно та етично поїсти якомога більшій кількості людей.